Kontakter

Søg
1. indtast navn/forening/ansvarsområde i søgefeltet herunder.
2. søgeresultatet kan straks aflæses.
Opdateret liste
Hjælp os med at holde listen opdateret, kontakt N J Jørgensen med eventuelle rettelser.
Personoplysninger
Er der på nedenstående liste personoplysninger, som du ikke ønsker bragt, kan du kontakte N J Jørgensen, og oplysningerne vil straks blive slettet.
Mobiltelefon og tablets
Vend mobiltelefon eller tablet i bredformat for at se nedenstående tabel.

 
KONTAKT 


N J Jørgensen

 
ANSVARLIG FOR SIDEN


N J Jørgensen

Navn Ansvarsområde Email Telenr.
Marianne Riise Fmd. Bælum Lokalråd mariannepedersen@live.com
Nicolai Niemann Bælum Hallen | BSI Fodbold | Østh. Kunststoftbane nicolainiemann@gmail.com 25338940
Christoffer L Andersen Fmd. Bælum Borgerforening christofferlykke@gmail.com 2485 9062
Finn Fuglsang BælumTennisklub ffuglsang@gmail.com 4168 0351
Jeanette Larsen BSI Håndbold | Bælum Kalender bsihaandbold@gmail.com 2283 2085
Frank Jeppesen BSI | Bælum Lokalråd | Bælum Lokalhistorie leneogfrank@live.dk 2264 1591
Christian Lassen Centerleder Bælum Hallen baelumhallen@gmail.com 6170 8304
Thomas Svanholm Fmd. BSI thomassvanholm@hotmail.dk 4161 1013
Steffen Holmgren Fmd. Bælum Hallen holmgren05@gmail.com 2228 8575
Nils Jørn Jørgensen Administrator 9574.dk njjorgensen@icloud.com 4033 7569
Karina L Andersen Puls & Styrke | Bælum Ugen k.l.andersen81@gmIL.COM 2481 9962
Anni Holland Rix Bælum Borgerforening anni@holland-rix.dk 2094 5600
Andreas Holland Rix Lille Vildmose Spejderne andreas@holland-rix.dk 3113 6225
Søren Bertelsen Fmd. Bælum Varmeværk babkvv@dbmail.dk 2237 2666
Kenneth Jensen Driftleder Bælum Varmeværk babkvv@dbmail.dk 2257 3678
Erik Lassen Bælum Varmeværk erik.lassen@sport.dk 2527 1007
Henrik Christensen Bælum Lokalråd | Bælum Varmeværk | Bælum Mølle hc221052@gmail.com 6118 9373
Morten Riise Bælum Cup | BSI Fodbold info@baelumsmeden.dk 2128 4082
Søs Rosengren Udlejningsansvarlig Solbjerg Forsamlingshus soesrj@gmail.com 2986 0722
Lilli (Musse) Brunø Udlejningsansvarlig Lille Brøndum Forsamlingshus lillibrunoe@gmail.com 2986 0722
Benny Kragh Ejer Bælum Fitness 2218 3706
Jesper Kristensen Fmd. BSI Fodbold jesper@jktomrerfirma.dk 2289 3580
Lise Dahl Vestergaard BSI Fodbold lisedahlpedersen@hotmail.com 2241 0020
Diana Nielsen Fmd. BSI Håndbold bsihaandbold@gmail.com 7170 0231
Elisabeth Frederiksen BSI Håndbold bsihaandbold@gmail.com 2819 9557
Neel Magnussen BSI Håndbold 4242 0248
Stine Melgaard BSI Håndbold 2893 2919
Mette Kruse BSI Håndbold 2227 3356
Maja Maria Andersen Fmd. Puls og Styrke majamandersen1@hotmail.com 2143 7484
Kristina Andersen Puls og Styrke denkri@live.dk 4082 9904
Tine Wulff Staal Puls og Styrke 4126 0502
Tommy Jensen Bælum Hallen 2024 8344
Bo Vestergaard Bælum Hallen 4070 4199
Dennis Andersen Bælum Hallen 2545 4508
Peter Riise Bælum Lokalråd | Bælum Varmeværk annapeterriise@gmail.com 2271 0228
Charlotte Faber Bælum Lokalråd fabermadsen@gmail.com 4123 0351
Allan Rank Bælum Lokalråd | Østhimmerlands Kunstgræsbane ar@vikar4.dk 2760 6027
Kasper Kjær Bælum Lokalråd kk@blenstrup-toemrer.dk 5189 0293
Hanne Bonde Bælum Borgerforening korsagergaard@os.dk 21658310
Kenny Krogh Bælum Borgerforening I Bælum Øllaug kennykrogh@mail.dk 28917570
Dorte Lillelund Bælum Borgerforening lundlillelund@gmail.com 24489851
Christian Riber Bælum Borgerforening | Bælum Øllaug cr@ec-murer.dk 23436440
Kenny Soldam Bælum Borgerforening | Bælum Øllaug kennysoldam@hotmail.com 61773051
Benny Asp Bælum Varmeværk bennyasp@gmail.com 6075 3715
Carl Henrik Ulrichsen Fmd. Østhimmerlands Kunstgræsbane kunstgraes9574@gmail.com 2175 2769
Kjeld Kragh BSI | Bælum Tennisklub bsifjerbold@gmail.com 2328 2540
Poul Thøis Madsen BSI Bordtennis 2912 7836
Gitte Grønhøj Olesen Udlejningsansvarlig Bælum Skovpavillon | Bælum Borgerforening baelumskovpavillon@gmail.com 4243 9574
Hans Jørgen Kristensen Bælum Øllaug hjelbutik@gmail.com 22117126
Jesper Brøsted Forstander Østhimmerlands Ungdomsskole oeu@oeu.dk 9833 7075
Doris Sørensen Udlejningsansvarlig Bælum Sognegård dorissoerensen@gmail.com 2929 7684
Klaus Scheel-Poulsen Driftsass. Bælum Varmeværk babkvv@dbmail.dk 2282 6010
Victor Jørgensen Bælum Mølle 2221 3701
Kurt Brix Bælum Mølle 2835 6761
Kaj Huulvej Bælum Mølle 2143 2219
Nicolaj Fernandez Bælum Mølle 5090 8263
Lene Riise Bælum Mølle 2015 5406
Ivan Nørnberg Bælum Mølle 2025 9850
Inger Margrethe Andersen Sognepræst Bælum Kirke | Solbjerg Kirke  ima@km.dk 9833 7050
Leo Bonde Tilsynsførende Bælum Vandværk 9833 7163
Rasmus Nørgaard BSI 2511 7508
Christian Nørgaard BSI Fodbold 2216 7801
Benedikte Engelbrektsen BSI 2874 6580
Klaus Moeslund KulturMøllen klausmoeslund(a)outlook.dk 5052 3547
Claus Kalmar Jacobsen Bælum Øllaug cja@skovhusegaard-gruppen.dk 28998899
Jette Holmgren Pedersen Venneforening af Bælum Ældrecenter 23359173